PILOMAT K4/M30 SERİSİ MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ TERÖR SALDIRILARINA KARŞI YÜKSEK GÜVENLİK SAĞLAMAK AMACIYLA ÜRETİLMİŞTİR.

ANTİ-TERÖRİST PILOMAT BARİYERLERİ ASTM/PAS 68 SERTİFİKALARINA SAHİPTİR.

Dahili hidrolik pompa
Özellikle ağır kış koşullarında sorunsuz kullanım sağlar. PILOMAT kontrol unitesi ile mantar bariyer arasındaki mesafe 80 metreye kadar çıkarılabildiği için uzak kurulumlar yapılabilir.

Ağırlık sensörü
Basınca duyarlı ağırlık sensörü bariyer üzerindeki aracı algılayarak bariyerin yükselmesini engeller. Güvenliğin üst seviyede olduğu hassas bölgelerde sensör devre dışı bırakılabilir.

İlave kaza önleyici donanım
PILOMAT kontrol ünitesi her tür güvenlik sensörünü destekleyecek alarm girişlerine sahiptir (Loop dedektörü, fotosel sensör, ultrasonik sensör vb).

Hız
K4/M30 serisi mantar bariyerlerin iniş hızı 22 cm/sn, kalkış hızı 10 cm/sn’dir. Acil durumlarda 1 sn içinde yukarı kalkış özelliği (EFO-Emergency fast operation) bulunmaktadır. Bu özellik opsiyon olarak sipariş edilir.

Diğer geçiş kontrol sistemleri ile entegrasyon
PILOMAT mantar bariyerler Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi, OGS veya HGS ile entegre edilerek hızlı araç geçişini sağlar. Aşağıya indiğinde konum bilgisi göndererek kollu bariyer veya diğer otomatik kapıların da açılmasını sağlayacak şekilde programlanabilir.

Geniş opsiyon paketi
RAL serisi renkler – Entegre yanıp sönen uyarı ışığı – Akustik sinyal (Buzzer) – Isıtıcı – UPS (Kesintisiz güç kaynağı) desteği -Kaza önleyici yardımcı ekipmanlar (opsiyonlar için aksesuarlar sayfasına bakınız).